02 Kasım 2016

Yurtiçi Kargo Kargoyu Getirmeye Üşeniyorlar.

1 Kasım'da teslim edilmesi gereken kargom teslim edilmedi. Sebep olarak adres eksikliği yazıyor. Adresim gayet açık ve net. Kargo ücretini de ödedim. Adrese teslim. İlk kez kargom gelmiyor, tüm kargo firmaları adresimi bulabiliyor ama ne zaman Yurtiçi Kargo'yu kullanmak zorunda kalsam farklı bahanelerle kargom teslim edilmiyor. Zonguldak'ta tüm çevremden aynı şeyi duyuyorum. Zonguldak şubesindeki tüm çalışanlar kaba ve yardım etmekten çok uzak. Bazen kapıyı bile çalmadan geldik bulamadık diyorlar. Parasını alırken çok iyi sorun yok teslime gelince adres eksikmiş zaten küçücük Zonguldak'ta 1 tıp fakültesi var ve burayı bilmeyen yok. Defalarca Yurtiçi Kargo arabasının tıp fakültesinin önüne geldiğini gördüm. Kargomun yarın teslim edilmesini istiyorum.

Melis 49 Okunma

Cevaplar

 • Melis15 Kasım 2016

  çözüm yok hala ugras ugras 14 gündür cozemediler ne sorunmus beee

 • Melis11 Kasım 2016

  Hala çözüm yok

 • Melis09 Kasım 2016

  Hala çözüm yok telefonları açan yok 8 gün oldu.

 • Melis04 Kasım 2016

  1 Kasım'da gelmesi gereken kargom hala gelmedi. Neden olarak adres sorunu yazıyor ama adresim doğrudur. Yurtiçi Kargo geldi ama kargomu getirmediklerini şubede bıraktıklarını oradan almam gerektiğini söylüyorlar. Kargo parasını da ödemiştim. 1 kasımda ve 2 kasımda Şikayetvar dan 2 şikayet yazdım. Geri döndüler ve halledeceklerini söylediler ama hala sorunum çözülmedi. Ayrıca dün şikayet etmeme rağmen Zonguldak şubesi hala telefonlara çıkmıyor.

 • Melis02 Kasım 2016

  Bana ulasildi ama henüz bir sonuç yok hala bekliyorum. Okuyanlar yanlış anlamasin.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Kasım 2016

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

 • Melis01 Kasım 2016

  Sadece bu olay değil defalarca basima gelen sorunlardan dolayı bu şikayeti yazıyorum. Tek seferlik bir şey değil yani. Zonguldak subesinin amaci ne yapsak da kargo dagitmaya cikmasak herkes kendi alsa. nasıl bahaneler uydursak da teslim etmeye gitmesek.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön