02 Kasım 2013

Yurtiçi Kargo Kargoyu Evimden Gelip Almıyor!

Yurtiçi Kargo'nun gelip işyerimizden gönderilecek kargoları alması nedeniyle her zaman tercih sebebimdi. Yakın olduğum Yurtiçi Kargo Alanya şubesini 242 511 45 09 telden aradım gelip almak için adres istediler. Uzun süre bekledim gelen olmayınca tekrar aradım gelecekler efendim cevap ile beklemeye geçtim yine. Saat 16:00 civarı tekrar ardım yine gelecekler efendim cevabını aldım.

Saat 18:45 'te aradım yine adresinizden kargo alınacak cevabını aldım. Tarın kargomun adresinde olması gerektiğini söyledim. Durumu da aciliyetini de belirttim yarın adresine kargonun ulaşacağını söylediler. Şuan saat 19:55 ve gelmediler. Ne kadar mağdurum ve bu durumu kim düzeltecek .

Mustafa 61 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 04 Kasım 2013

    telim her zmaan musait ancak telime ulaşamadıgına dair not düşülmüş, ulaşanlar nasıl ulaşıyor acaba... 242 511 09 19

  • Mustafa 02 Kasım 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. DİYE SAÇMACA BİR GECİKTİRİCİ MESAJ YAZILMIŞ. YA MAGDURUYET, YA YAPTRIM, YA ÖZÜR.. NEREDE ?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Kasım 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön