Yurtiçi Kargo Kargoyu Evimden Gelip Almıyor!

Mustafa Ü. |

Yurtiçi Kargo'nun gelip işyerimizden gönderilecek kargoları alması nedeniyle her zaman tercih sebebimdi. Yakın olduğum Yurtiçi Kargo Alanya şubesini 242 511 45 09 telden aradım gelip almak için adres istediler. Uzun süre bekledim gelen olmayınca tekrar aradım gelecekler efendim cevap ile beklemeye geçtim yine. Saat 16:00 civarı tekrar ardım yine gelecekler efendim cevabını aldım.

Saat 18:45 'te aradım yine adresinizden kargo alınacak cevabını aldım. Tarın kargomun adresinde olması gerektiğini söyledim. Durumu da aciliyetini de belirttim yarın adresine kargonun ulaşacağını söylediler. Şuan saat 19:55 ve gelmediler. Ne kadar mağdurum ve bu durumu kim düzeltecek .

Etiketler :

Adresten Teslim Almama Şube Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ü.
  04 Kasım
  18:23

  telim her zmaan musait ancak telime ulaşamadıgına dair not düşülmüş, ulaşanlar nasıl ulaşıyor acaba... 242 511 09 19

 • Mustafa Ü.
  02 Kasım
  11:57

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. DİYE SAÇMACA BİR GECİKTİRİCİ MESAJ YAZILMIŞ. YA MAGDURUYET, YA YAPTRIM, YA ÖZÜR.. NEREDE ?

 • 02 Kasım
  09:16

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri