12 Temmuz 2016

Yurtiçi Kargo Kargoyu Evde Alamıyorum!

Yurtiçi Kargo'yla uzun zamandır çalışıyorum. Genelde netten yaptığım alış verişlerde kargo firması olarak Yurtiçi Kargo'yu seçiyordum. Son 8-9 aydır bu firmayla seçtiğim doğru düzgün hiçbir kargomu evde teslim alma şansım olmadı. Birkaç ürünümde alamadığımdan dolayı tekrar firmaya gitti. Daha önceleri firma kargo geldiği zaman telefonla arayıp evde misininiz diye soruyordu, artık onu da yapmıyorlar.

Günümüzde genelde herkesin eşi de çalışıyor evde kimse olmuyor bundan dolayı kargo firması bu konuda kendine yeni bir strateji belirlerse ya da en azından eve geldiklerinde arasalar çok iyi olacaktır. Tabii bir değişiklik olmazsa kendim kargo firması değişikliği yapacağım.

Serkan 35 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi13 Temmuz 2016

    Sayın, KARAYIĞIT Teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5929939 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön