22 Mart 2013

Yurtiçi Kargo Kargoyu Apartman Girişine Bıraktı!

916771776125 kargo numarasıyla gönderilen kargom apartman kapısına bırakıldı. Kargo görevlileri kargonun eve çıkarılmasını söylemem rağmen paketi bıraktılar. Kargo ağır olduğu için para karşılığı çıkarttırdım. Müşteri hizmetlerini aradım tek söyledikleri şubeyi uyaracağız. Müşteri memnuniyeti önemli diyorlar ama sadece lafta kalıyor.

Gökhan 52 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan26 Mart 2013

    102173317686 gönderi numaralı kargomun online takibinde sorun olması nedeniyle müşteri hizmetlerini aradım. Telefonda görüştüğüm bayanın üslubunu kınıyorum bir müşteriyle böyle konuşulmaz. Sorunla ilgili yardımcı olsa sinirli ama en azından yardımcı oldu diyeceğim ama o da yok. Her türlü sınıfta kaldı Yurtiçi.

  • Gökhan22 Mart 2013

    Müşteri ilişkilerinden bir yetkili aradı şikayetimde de belirttiğim gibi şubeyi uyaracaklarını söyledi sadece. Müşteri memnuniyetiymiş peki müşteri memnun mu şimdi? Tabi ki hayır. Kalitesizsiniz.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön