28 Haziran 2016

Yurtiçi Kargo Kargoyu Adrese Teslim Etmiyorlar!

İnternetten bir ürün sipariş verdim. Normalde tercih hakkım olsa yurtiçi kargoyu kesinlikle tercih etmem ancak alışveriş yaptığım site Yurtiçi Kargo ile çalışıyor. Kargo evimin bulunduğu siteye geliyor ancak kargoyu evime gelip bana teslim etmek yerine kapıdaki güvenlik görevlisine teslim etmeye çalışıyor.

Güvenlik görevlisi kendisinin böyle bir vazifesi olmadığını ilgili daire telefon açtığını ve kargoyu teslim almak üzere kargo sahibinin kendisini evde beklediğini belirtmesine rağmen kargo görevlisi eve kadar çıkmasının kendi görevi olmadığını söyleyip güvenlik görevlisi ile tartıştıktan sonra kargoyu teslim etmeden çekip gitmiştir.

Bunun üzerine Yurtiçi Kargo'nun internet sayfasına girip kargo sorgulamaya baktığımda 'alıcı adreste olmadığından kargo teslim edilemedi, not bırakıldı' yazdığını gördüm. İlgilileri aradım ancak ulaşmak ve yardım almak mümkün olmadı.

Hizir 56 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Haziran 2016

    Sayın, K. Teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5840953 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön