27 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kargoyu Adrese Teslim Etmiyor!

Ardahan Yurtiçi Kargo ile ilgili sanırım beşinci şikayetim bu. Yurtiçi Kargo merkezi yetkilileri suçlu olan sizlersiniz aslında, Ardahan Yurtiçi Kargo'nun hiçbir suçu yok. Siz hiçbir işlem yapmazsanız bu şikayetleri ciddiye alıp, bende olsam işimi işime geldiği gibi yaparım. Evet yaklaşık 4 aydır Ardahan Yurtiçi Kargo kargoları adrese teslim yapmayıp şubeye gelin alın diyor. Şu an bir kargom var açıklama kısmında "kargonuz şubededir, çalışma saatlerimiz içerisinde şubeden alabilirsiniz. " yazıyor!

Şikayetim üzerine beni arayacak olan Yurtiçi Kargo yetkilisi bir işlem çözüme ulaştırmayacaksanız beni aramayın. Göz doldurmak için şikayetiniz işleme alınmıştır mesajları yazmayın sistematik olarak şikayetimin altına, çünkü maalesef 4 aydır hiçbir şeyi çözüme kavuşturmadınız. Ben mecbur olmadıkça kullanmıyorum firmanızı ve çevreme de kullandırtmıyorum, kullandırtmayacağım da. Bilgilerinize!

Emel 90 Okunma

Cevaplar

 • Emel 07 Kasım 2016

  Müşteri hizmetleri çözüme yönelik ne yaptınız bende bilgi alabilir miyim. Şikayet sahibine ulaşmadınız mesela. Tekrar tekrar kargolarım geliyor ve ben yine kargo şirketine giderek kargolarımı alıyorum. Çözüme yönelik henüz bir şey yapmadınız. Okuyanları şaşırtmayınız!

 • Emel 02 Kasım 2016

  ardahan yurtiçi kargo kargoları adrese teslim etmeme konusunda direniyor. hadi o direniyor da siz yurtiçi kargo yetkilileri buna nasıl müsaade ediyorsunuz. ben yaklaşık 4 aydır yurtiçi kargodan gelen kargolarımı (iş adresime gelen kargoları) teslim alamoyorum. gidip kendim almak zorunda bırakılıyorum. hem kargoya taşıma ücreti ödeyip hem taksi parası ödemek zorunda kalıyorum. ve ben 4 aydır şikayette bulunuyorum. burdan çıkarılan sonuç şikayetlerin dikkate alınmadığı. telefonum 24 saat açıktır benim, şikayetim üzerine beni arayan yurtiçi kargo yetkilileri bana ulaşamıyorlarmış, ulaşılamadığıma dair mail alıyorum. bu durum o kadar çözülmeye müsait bir durum ki. sorunum adresime kargonun teslim edilememesi, ee ben parasını ödüyorum neden teslim edilmiyor???? lütfen kargom adresime teslim edilsin. aldığınız parayı hakedin. yada iyisi çekilin siz bu işten,bir şubeye laf geçiremezken!!!

 • Emel 27 Ekim 2016

  Müşteri ilişkileri bana geri dönüş mü yapmış 24 saat açık olan telefonuma bir tek Yurtiçi Kargo müşteri ilişkileri mi ulaşamamış. Çözüm bulamadığınız şeyleri yalanlarla süslemeyiniz. Sıradan bir şubeye söz bile geçiremeyen bir Yurtiçi Kargo merkezi var ortada!

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Ekim 2016

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön