31 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kargoyu Adrese Gelmeden Evde Bulamamış Gibi Gösteriyorlar.

Online bir ürün aldım. Siparişim ertesi gün Yurtiçi Kargo teslim birine ulaştı. Oradan bulunduğum yerdeki şubeye transfer edildi. Buraya kadar her şey hızlı ve normaldi. Teslimatı yapacak olan Yurtiçi Kargo Buca / Adatepe şubesi öncelikle 26 Ekim 19:00 saatinde gelinmiş gibi gösterildi. Alıcıya not bırakıldı diye yazılmış kargo takipte. Sonra ertesi gün o tarih 27 Ekim 17:38 olarak değiştirildi. O saattede evdeydim ne bir gelen, ne bir not bırakan oldu.

Şubeye gittiğimde yoğunluğu azaltmak için öyle yaptıklarını, şu an kargomun dağıtımda olduğunu beklemem gerektiğini söylediler. Yine evimde kargomu bekledim. Gelmedi ertesi sabah yani bugün 28 Ekim saat 09:30' da kargo gelmiş ve beni bulamamışlar gibi gösterildi. Yine hiç kimsenin gelmediği ve hiçbir yere not bırakılmadığı halde, yine kargo takibine alıcıya adreste ulaşılmadı bilgi notu bırakıldı yazmışlar. Eve gelmesi gereken kargoyu kendim aldım mecburen.

Beyza 59 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi31 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön