20 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo Kargoya Hurdaya Dönmüş!

İnternetten aldığımız fırın Adana/Tufanbeyli ilçesine Yurtiçi Kargo'nun Kozan şubesi tarafından getirildi. Üründe sıkıntı çıkınca değişime sitenin verdiği değişim koduyla göndermek istedik ama kargo haftada 2 gün ilçeye gelince kargoya bildirdiğimiz halde ayaklarına kadar gitmemizi istediler. Eve geldiler fakat bu işlerin nasıl yapıldığını bilmeye anneme hizmeti biz veriyormuşuz gibi azarlamaya çalışmışlar. Kargoyu gönderdiğimiz halde site ürünü almamış geri dönen ürüne 8 TL kargo ücreti aldılar.

Geri döndü iade koduyla aynı sıkıntıları çekerek gönderdik tekrar geri döndü 8 TL tekrar ödedik. Fakat ürün bu kez hurda olarak geldi. Yaşlı anneme kargocular taahhütname imzalatarak hurdayı bırakıp kaçmış.

Murat 68 Okunma

Cevaplar

  • Murat23 Eylül 2013

    Kargomuz darma duman geliyor. Personeliniz yaşlı işten anlamayan insanlara tutanak doldurtuyor. Personeliniz kaba davranıyor. ÇÖZÜME YÖNELİK AÇIKLAMA YAPILMIŞTIR cevabını veriyorsunuz. En yakın zamanda firmanıza ait şubelerde telefonla nasıl kargo taşıdığınızı videoya çekip siteye yüklemeyi düşünüyorum. Ne kadar vicdanınız var bilmiyorum ama bu politikayı firmanıza benimsetenlere hakkımızı helal etmiyorum. Gerçek bir çözüm bulmazsanız bende VİDEO ÇEKİP KALİTENİZİ sloganınızdaki gibi SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ göstereceğim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön