24 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kargonun Teslimi İçin Tüm İmkanlar Kapalı...

Yukarıda verdiğim gönderi koduna ait kargom, 20 Ekim günü evde olunmasına rağmen sipariş adrese teslim edilememiştir notuyla şubeye geri dönmüştür. Konuyla ilgili 21 Ekim'de müşteri hizmetleri ile görüştüm, 22 Ekim'de gelecek başka bir kargom ile birlikte gönderilmesinin mümkün olup olmadığını sordum. Yönlendirme yapacağını söyleyen görevli işlemi tamamladığını aktardı ve telefonu kapattık. Ertesi gün diğer kargom gelmesine rağmen bu şikayetin konusu kargo getirilmedi.

Denizli-Horozlu şubede bekleyen kargo için çalışma saatlerinde kargomu almam mümkün değil. Şubeyi arıyorum ama şubenin tarihi boyunca hiçbir telefonu yanıtladığına inanmıyorum, kesinlikle ulaşılamıyor. Müşteri hizmetleri yönlendirme yap (a) mıyor. Evde bulunurken teslim edilemeyen kargo bir şey yapılmazsa yarın geri dönecek. Sisteminizde ise sorunun çözümüne yönelik hiçbir yol yok. Kargomu teslim alabilecek miyim?

Doğan 102 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön