21 Mart 2013

Yurtiçi Kargo Kargonun Teslim Edilmemesi!

07/03/2013 tarihinde hepsiburada.com sitesinden ürün aldım,tedarik ve kargoya teslimatı ile geçen süreden sonra 14 martta teslim için kargo mesai saati bitimine doğru gelmiş ve teslim olmamıştır,15 martta sabah saat 9 civarında teslimat olması için şubeyi aradım erken aramama rağmen bugün teslim olamayacağını bir gün sonra teslim olacağını belirtti, ama cumartesi günüde teslim olmadı.

O gün akşam kargonun internet sitesinden şikayette bulundum geçte olsa geri dönüş yaptılar ve şube yoğunluğundan dolayı teslim olmadığını ayrıca şubeyi uyardıklarını teslimatın 20/03/2013 tarihinde olacağını belirtmiş olmalarına rağmen yine teslim olmamıştır.

Sonuçta hem şube hem gm personeli yanlış bilgi vermiştir.

İbrahim 29 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 21 Mart 2013

    öncelikle hem şubenin hem gm den personelin bilgilendirmelerinin yalandan ibaret olduğu yetemezmiş gibi şimdide kurumunuz aracılığı ile tekrar yalan ve yanlış bilgilendirme devam etmektedir,akşam saat 18:32 itibari ile 444 lü numaradan aranmış olup müsait olmadığımdan telefona cevap veremedim,bu nedenle başka ne görüşme nede çözüm için bilgilendirme maili gelmemiş olup ayrıca ürünü aldığım hepsiburada.com a iade işlemleri için bilgilendirme tarafımca yapılmıştır,anlaşılan yurtiçi kargonun hem sözlü hemde yazılı yalan yanlış bilgilendirmeleri devam etmedir,sonuç itibari ile 21/03/2013 tarihinde yurtiçi kargo ile görüşmelerim kesinlikle olmamıştır.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön