Yurtiçi Kargo Kargonun Teslim Edildiği Yazıyor Ama Kime Belli Değil!

Ümmühan Gencel Ş. |

Kargo takibi yaptığımda kargonun imza karşılığında teslim edildiği yazıyor ama kime teslim edildiği belli değil. Dağıtıma dahi çıkarılmayan ürün, teslim edildi deniyor. Kime teslim edildiğini öğrenmek için defalarca şubeyi arasam da hiç kimse telefonu kesinlikle açmıyor. (İzmit Marina şubesi) Çağrı merkezini arayınca çözüm bulmak yerine şubeyi aramamı söylüyorlar.

Bu kaçıncı kez Yurtiçi Kargo yüzünden mağdur oluşum. Çalışanlar işbilmez ve özensiz. Daha önce de kargo teslimi sırasında iade belgesi düzenlenmesini istediğimde kargonuz hiç teslim edilmemiş gibi iade dönecek dendi ve bir türlü doğru düzgün işlem yapıp kargoyu eksiksiz olarak iade edemediler. Üstelik yine teslim edildi bilgisi girildiği için iade konusunda firmayla hala sıkıntı yaşamaktayım. Bir de şubeyle iletişime geçtiğimde ki azarlanma kısmı var tabi. Yurtiçi Kargo kalifiye elemanlarla çalışsın!

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Başkasına Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümmühan Gencel Ş.
  06 Ekim
  16:56

  Müşteri ilişkileri bu notu otomatik olarak düşüyor anlaşılan. Telefonla ulaşıldıktan sonra akıbeti öğrenmek için tekrar müşteri hizmetlerine bağlandığımda karşıma çıkan çalışan, beni ilk arayanın inisiyatif kullanarak şubeye ulaşacağını söylediğini, böyle bir sorumlulukları olmadığını ve sadece şube telefon numarası bilgisi paylaşabileceklerini söyledi. ama zaten sorun şubenin telefonu açmıyor olması!

 • 05 Ekim
  14:57

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

  Müşteri İlişkileri