02 Kasım 2013

Yurtiçi Kargo Kargonun Sürekli Yanlış Şubeye Gönderilmesi!

Yurtiçi Kargo'un Sancaktepe'deki Marmara Dağıtım Merkezi adresleri tam okumadığı için İçerenköy / Ataşehir kargolarını Ataşehir Şubesin'e yönlendiriyor. Ataşehir Şubesi'de İçerenköy'e Yeni Sahra Şubesi bakıyor diye kargoyu oraya yönlendiriyor. Yeni Sahra Şubesi, İçerenköy'e biz bakmıyoruz diye tekrar Ataşehir'e yönlendiriyor.

Kargo bir türlü İçerenköy'e bakan Erengazi Şubesi'ne ulaşamıyor. Ulaştığında ise çıkarken kare olan kutu elime yuvarlak olarak geliyor. Ürünü iade edemiyorum.

Serdar 94 Okunma

Cevaplar

  • Serdar22 Kasım 2013

    Firmanın çözümü: Önceden kayıtlı cep telefonum ile herhangi bir kargo göndermek istediğimde kargonun ilk kaydını yapan görevlinin karşısına sadece Erengazi şubesinin çıkacağı yönündedir. Bilginize.

  • Serdar'ın Teşekkür Mesajı04 Kasım 2013

    şikayetvar.com'a yazana kadar müşteri temsilcileri ile bir türlü problemi çözemedin. 5 TL lik kargoya 30 TL lik telefon parası harcadım. En sonunda Marmara Genel Müdürlüğü'nde ki çözüm odaklı bir hanım, kargolarımı Erengazi'ye topladı. Problemin kalıcı çözümü ise buraya yazdıktan sonra geldi. Teşekkürler sikayetvar.com

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi04 Kasım 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön