11 Ağustos 2016

Yurtiçi Kargo Kargonun 2. Kez Getirilmesi Ve Çalışanın Üslubu.

Tarafıma teslim edilmesi gereken kargom 09.08.2016 tarihinde bana ulaşamadıkları için geri götürülmüş, ancak sistemde "Teslim Edildi" olarak işaretlenmiştir. Kurumumuza her gün kargolar geldiği için tekrar getirilmesi için Kurfalı şubesi ile telefonda görüşmemde; kargonun 2. kez getirilmesinin gelen Yurtiçi çalışanının inisiyatifinde olduğu ve kendisinden rica etmem gerektiği belirtildi.

Bugün gelen çalışandan ricada bulundum. Ancak kesinlikle getiremeyeceğini söyledi, nedenini sorduğumda sesini yükselterek itiraz etmeye devam etti. Bu muameleye daha fazla maruz kalmamak için ortamı terk ettiğimde arkamdan; "Getireceğim varsa da getirmem, git kendin al şubeden kargonu" şeklinde bağırdı. Öncelikle kargonun 2. kez getirilmesinin herhangi bir çalışanın inisiyatifine bırakılması son derece yanlış. Ayrıca ilgili çalışanın üslubu konusunda da gerekli aksiyonun alınması gerekmektedir.

Esra 59 Okunma

Cevaplar

  • Esra 12 Ağustos 2016

    Tarafıma herhangi bir mail gelmedi, tekrar iletebilir misiniz?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi12 Ağustos 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön