Yurtiçi Kargo Kargomun Yanlış Adrese Gönderimi.

Cansu C. |

Markafoni alışveriş sitesinden yaptığım alışveriş sonrası paketim 27.07.2015 tarihinde Yurtiçi Kargo'ya teslim edilmiş. 28.07.2015 tarihinde sabah saatlerinde kargomu teslim alan kişi bana telefon etti. Paketin içinden benim faturam ve eşyalarım çıkmış. Bunun üzerine Sarıyer Merkez şube ile iletişime geçtim ve hiçbir sonuç alamadığım gibi Şube Müdürü'nün kaba konuşmasına maruz kaldım. Kargomun teslim edilmesi gereken Yıldız posta şubesini aradım yine bir sonuç alamadım. 29.07.2015 tarihinde Bölge Müdürlüğü G.. Hanım ile görüştüm sabah saatlerinde, kargomun özel araçla gün içerisinde teslim edileceğini söyledi, saat 17:00 olduğunda ise aracın bozulduğunu söyledi! Kargom bana ulaşmadı.

Etiketler :

Başkasına Teslimat Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cansu C.
  30 Temmuz
  11:53

  Müşteri İlişkileri tarafından arandım ve sorumlular hakkında gerekli soruşturma yapılacağı bilgisi verdi. Yapıcı ve ilgili davrandı, kendisine teşekkür ederim.

 • 30 Temmuz
  11:43

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri

 • Cansu C.
  29 Temmuz
  17:36

  Şube çalışanları mağduriyetinizi dinlemiyor, kargo takip sistemini bilmiyor, inisiyatif almıyor, söz verilen süre içerisinde aksiyon almıyor, kendi şubesinin hatası olmasına rağmen şube müdürü pozisyonundaki kişi kısa mesafe olmasına rağmen araç çıkartıp kargoyu ulaştırmak için çaba sarfetmiyor. Büyük bir kurumun 10 liralık benzin masrafı için müşterisinin 2 gün süren maddi ve manevi kaybını düşünmüyor.