17 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kargomun Kaybolması!

Evmanya.com firmasından aldığım bir ürünü beğenmeyip Yurtiçi Kargo'yla iadesini 1,5 ay önce yaptığım halde ürün firmaya gitmediği ve kargo şirketini arayıp kargomun durumunu öğrenmek istediğim de hiçbir şekilde yardımcı olunmadı. Bu yüzden firmada para iademi yapamıyor nasıl bir sistemle çalışılıp ürünümün nerede olduğu görünmüyor bilemiyorum.

Mine 241 Okunma

Cevaplar

  • Mine27 Ekim 2016

    kargonun kaybolması başarıldı Seferihisar yurtiçi kargoyla gönderilen Cevizli yurtiçi kargo giden sipariş bu kadar alakasızlık pes doğrusu kargo ne olduğunu hakkında kimse bilgi veremiyor nasıl başarıldı tebrikler .

  • Mine19 Ekim 2016

    3 gündür kargo arayışı içindeyim (gönderi kodu:314869450509) Evmanya.com adına gönderdiğim iade kargom cevizli şubesinde şu anda adını yazdığımda onaylanmayan kabul etmeyen bir isim altında bir firmaya gönderildiği halde arandıklarında da doğru işlem yapıldığı söylenip hiçbir yardımda bulunmamak için ellerinden geleni yapıyorlar iade yapılacak paradan çok telefon parası ödedim genede bir sonuca ulaşamadım Evmanya.com o firmayla bir ilgileri olmadığını söyledikleri halde onlar ısrarla kabul ettirdiler pes.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön