Yurtiçi Kargo Kargomun İçindeki Parçaların Bir Kısmı Kayıp!

Nagihan E. |

Trendyol'dan aldığım ürünlerin bir kısmını Yurtiçi Kargo aracılığıyla iade ettim. Kurye içinde kaç parça olduğunu sordu ben de saymadığım için" sanırım 6-7 parça ürün var" dedim. Kuryeye verdikten sonra 9 parça olduğunu anımsadım. Ama içinde yazılı ve imzalı olarak beyan ettiğim faturalarım olduğu için bunun sorun olacağını düşünmedim. Bunun üstüne trendyol 7 parça ürünün iadesini yapmış.

Trendyol ile gerekli görüşmeleri yaptım ama paketten 7 ürün çıktığını söylediler. Kargonun ağırlığını sordular. Yurtiçi Kargo'nun belirttiği 3kg ile Tredyol'un belirttiği ağırlığın uyuştuğunu söylediler. Trendyol ürünlerin barkod ve stok kodunu da istedi ve depolarında gerekli kontrolleri yaptırdı. Ama ürünler çıkmadı. Paketim komple kayıp değil. Paketin içindeki 2 ürün kayıp. Bu da insanın aklına başka şeyler getiriyor. Diğer ürünler paketten çıkarken bu 2 ürün nasıl kayboldu? Paketin içinden nasıl çıktı?

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Haziran
  16:07

  Sayın, Erdoğan

  202384081**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat sorunu hakkında

  Tarafımıza iletilen 5727532 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir.

  Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetler