20 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kargomun Eve Tesliminin Yapılmaması!

Yurtiçi Kargo'yla sorunsuz eve teslim aldığımı hatırladığım hiçbir teslimatım olmadı. Sürekli eve geldiklerini zile bastıklarını açmadığımızı iddaa eden iş ahlakından yoksun bir firma. Öncelikle 19 Ekim Çarşamba günü sabah saat 9 sularında kargomun dağıtıma çıkacağı mesajı geldi. Bunun üzerine aile bireylerimi bu durumdan haberdar ettim. Saat 18.09 da bir numaradan 3 kere arandım derste olduğum için açamadım bunun üzerine mesaj atıldı ve kargomun şubeden teslim almam gerektiği söylendi yine! Sonra mesaj atan beyefendiyi aradım ve kargomun neden eve teslim olmadığını sordum bunun üzerine zile basıldığını iddaa etti ve devam ederek kata kadar çıkıp daireye teslim etme zorunluluğu olmadığını söyledi? Siz nasıl bir kargo şirketisiniz? Çalışanlarınız kaba kargonun ne tür bir iş olduğundan bu kadar habersiz. Ben hem kargo ücreti ödeyeyim hem de kargom eve teslim edilmesin.

Damla 60 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Damla 20 Ekim 2016

    Ve yurtiçi kargonun müşteri hizmetlerini aramama rağmen telefonlarım açılmıyor hat düşüyor. Bu da bana bu nasıl müşteri hizmetleri anlayışı sorusunu getiriyor. Gerçekten hiçbir kargoyla böyle sorunlar yaşamazken yurt içi kargoyla her verilen siparişimde her seferinde kargo parası ödemiş olmama rağmen binbir zorlukla yine para verip şubenize gelip kargomu yine ben teslim alıyorum bu nasıl kargo eve teslim şirketidir anlamış değilim. İnsanları bu denli mağdur edip yapamadığınız işi hala sürdürmek nedendir onu da çözmüş değilim. Ne çalışanlarınız çalışan ne firmanız firma. Böyle bir anlayış iş hukuku iş etiği görmedim. Gereken tüm yerlere şikayetimi dile getirmeye devam edeceğim yalanlarınızla da birlikte hesap vereceksiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön