Yurtiçi Kargo Kargomu Yanlış Adrese Gönderdiler...

Yunus Ç. |

Kargomu Avcılar şubeniz adresimi yanlış yazarak benim bulunduğum ilin bir ilçesine göndermiştir. Teslim alan şahısın bana geri dönmesiyle haberim oldu. Bunun üzerine 30.08.2016'da müşteri temsilcisini aradım ve olayı anlattım. Akyazı şubesiyle görüşmemi istedi. Akyazı şubenizi aradım. Şubedeki yetkili arkadaş beni arayan vatandaşa telefonla ulaşmamı söyledi. Anlaşarak kargoyu almamı söyledi. Sizin nasıl bir müşteri memnuniyeti felsefenizin de olduğunu öğrenmiş oldum bu vesileyle.

Merkez şubenizi aradım. Tam 3 kere şikayet kaydı oluşturdum. Ancak geri dönen olmadı. Buraya yazma gereği duydum. Bütün müşteriler bilgilensin diye. Son olarak sizden kargonun bana en kısa zamanda ulaştırmanızı rica ediyorum. Aksi takdirde sizi tüketici haklarına dava edeceğimin bilgisini de söylemek istiyorum. Umarım en kısa zamanda bu trajikomik bir o kadar da tatsız olayı çözersiniz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Ç.
  20 Eylül
  11:52

  Ya size hiçbir şey demiyorum artık. Allah bildiği gibi yapsın sizi. Haram olsun param size.

 • Yunus Ç.
  18 Eylül
  00:16

  Ya bakın gerçektn bıktım ben artık getirin kargomu ben sizi aramaktan bıktım. Lütfen rica ediyorum bakın Allah aşkına bana kargomu getirin.

 • Yunus Ç.
  17 Eylül
  16:22

  Bana her hangi bir telefonla görüşme yapılmadı tamamen yalan bir bilgi. İsterseniz telefon görüşmelerimi atabilirim buraya. İnsanları kandırmayın arkadaşım.

 • 17 Eylül
  12:28

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

  Müşteri İlişkileri