Yurtiçi Kargo Kargomu Teslim Etmiyor.

Esin Ö. |

Bir sefer bile düzgün bir şekilde kargomu teslim etmeyen Yurtiçi Kargo iki seferdir de zaman yetmedi diye kargomu günlerce şubede bekletiliyor. Adrese teslim süpürgemi zaman yetmemesinden tam 10 gün sonra alabildim. Nedense sıra bir türlü bana gelmedi. Bu sefer de kitap siparişim iki seferdir teslim edilmedi zaman yetmedi diye şubede bekletiliyor.

Tek amaçlarının gidip almam olduğunu düşünüyorum. Derince Kocaeli şubeden bıktım artık. Telefona cevap vermez, alt komşuma bırakın diye yalvarırım bırakmaz, tekrar teslime çıkmaz, kapıya bıraktık dedikleri kağıtları bir kez bile görmedim. Kendi elimde olsa tek bir şey sipariş etmem ama internet alışverişlerinde mecbur bırakılıyoruz.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esin Ö.
  27 Ocak
  23:27

  Derince şubeyle ilgili sıkıntılar devam etmektedir. Doğruluğundan emin olmamakla beraber şube çalışanları maaş almadıkları için grev amaçlı dağıtıma çıkmayı bırakmışlar. Ürünü kendimiz gidip almak durumunda kalıyoruz her seferinde.

 • Esin Ö.
  11 Aralık
  22:45

  İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Ne yazıkki söz konusu şube ile ilgili sıkıntılarım çözülmedi. Şu an da bir kargom tam 8 gündğr şubede dağıtıma çıkarılmadı. Kendim de gidip alamıyorum( iş saatlerimden dolayı).

 • 18 Kasım
  08:59

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.
  Saygılarımızla,
  Müşteri İlişkileri