31 Ekim 2014

Yurtiçi Kargo Kargomu Teslim Etmiyor.

Hepsiburada.com üzerinden almış olduğum ürünün Yurtiçi Kargo firması ile gönderilmesini istediğimi seçtim. Seçmez olsaydım. 22 Ekim tarihinde ürünüm gönderildi, Yurtiçi Kargo Ankara Yüzüncüyıl şubesine 23 Ekim tarihinde geldi fakat o günden beri bana ulaşmadı.

906692506031 takip numaralı kargoma online kargo takibinden her gün bakıyorum, her gün dağıtıma çıkıyor sonra teslim edilmeden şubeye geri dönüyor. 4 farklı günde 4449999 numaralı telefonu ve Yurtiçi Kargo yüzüncüyıl şubesini ikişer kere aradım, sonuç yok hala kargom teslim edilmedi. Gerçekten şaka gibi. Bir daha yurtiçi kargo mu? Asla tercih etmem.

Volkan 31 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 23 Ocak 2015

    Kargom yaklaşık 2 hafta her gün dağıtıma çıkıp sonra geri döndükten sonra sorunun çözümüne yönelik Yurtiçi Kargo'nun yaptığı açıklama: "Özür dileriz, ilgili şubemiz uyarıldı, bugün kargonuz dağıtıma çıktı fakat bugün de büyük ihtimalle teslim edilemeyecek" Dalga geçer gibi değil mi, insan özür dileriz hemen bugün teslim ederiz demelerini bekliyor ama Yurtiçi Kargo müşteri ile böyle dalga geçiyor. Sonunda kendim gidip kargomu aldım.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi01 Kasım 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön