Yurtiçi Kargo Kargomu Teslim Etmediği İçin Başvuruyu Kaçırdım!

Burak Ş. |

İstanbul'dan Ankara'ya 2 gün önce 21.08.2013 tarihinde başvuru için önemli evraklarımı kargoya verdim. Sordum, 24 saatte teslim edileceği söylendi. Fakat 23.08.2013 olmasına rağmen kargom halen ulaşmadı. Başvuru saati saat 5 te bitmesine rağmen, kaç kez aradım en geç 3 te teslim edilecek dendi fakat saat 4 te aradığımda kusura bakmayın ulaşamıyoruz gibi gülünç bir bahane sunuldu. 1 yıl beklediğim başvurumu sırf kargomu yanlış yere gönderdiklerinden dolayı kaçırdım.

Bunun bedelini kim ödeyecek ? Sorumlular kimse ceza alsın benim gibi başkaları mağdur olmasın diyorum ama firmanın umursadığı falan yok. Birçok arkadaşım bu firmayı kullanmamamı ısrarla söylüyordu. Ben de acı bir tecrübeyle bunu öğrendim.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Ş.
  24 Ağustos
  12:46

  Çözüme ulaşan hiçbir şey yok. Yaptıkları hiç bir girişim veya yardımda yok. Sadece şikayetinizi dikkate aldık diyip kapattılar. Ben başvurumu kaçırmam la kaldım. Bana pazartesi iletilecek deniyor tam 5 günde yani. Sakın önemli bir işiniz varsa bu firmaya güvenmeyin ben güvendim, başım inanılmaz ağrıdı. Şikayet bile edebileceğiniz yer yok. Ne isterseniz yapın gibi cümlelerle başlarından atıyorlar sadece. Suçluya ne ceza verdiniz onu söyleyin diyorum onuda söyleyemeyiz diyorlar. Sadece üstünü örtme peşindeler. Sakın bu firmaya güvenmeyin!

 • 24 Ağustos
  10:07

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri