24 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kargomu Teslim Almak İstiyorum Ama Alamıyorum!

24.10.2016 tarihinde Tekirdağ Rodosto şubesine kargomun ulaştığı bilgisi telefon ile tarafıma bildirildi. Ortalama teslim saatini sorduğumda "mesai saatleri içerisinde" cevabını aldım. Buraya kadar hiçbir problem yok. Gelen kargo içerisindeki malzemenin acil lazım olması sebebi ile kargoyu şubeden kendim almak istediğimi belirttim. Buna karşılık son derece kaba ve nezaketsiz bir şekilde kargoyu şubeden alamayacağım bildirildi. 0545*** numaralı telefon ile saat 8:50 sıralarında beni arayan şahıs "gerekirse saat 5'e kadar bekleyeceksiniz", "böyleyken böyle, işinize geliyorsa"
vb. İfadelerle hiç hoş olmayan, alaycı tavırlar geliştirme hakkını kendisinde görmüştür. Bu tür kişilerin hizmet sektöründe yer almasının önce müşterilere sonra da çalıştıkları kuruma zarar verdiği kanaatindeyim.

Bulent 53 Okunma

Cevaplar

  • Bulent 28 Ekim 2016

    Aynı Şubeye bugün bir kargom daha geldi. Nezaketsizlik ve kabalık hiç değişmemiş. Yurtiçi Kargo personeli artık sabrımızı zorlamaya başlıyor.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön