15 Şubat 2013

Yurtiçi Kargo Kargomu Parçalayıp Geri Getirdiniz!

13.02.13 tarihinde Delta şubenize teslim ettiğim içinde korumalı olarak camda bulunan kargomu nasılsa taahhütname imzaladım diye paramparça etmeye beni müşterime güven kaybı ve para kaybıma sebep olmaya bunlarında üstüne birde vermediğiniz hizmetin kargo bedelini istemeye hakkınız yok.Palmiye şubesinden geri getirttiğim kargomun resimlerini istediğiniz zaman istediğiniz yerde paylaşabilirim.Ben bu durumdan şu sonucu çıkartıyorum taahhütname imzalattınız nasılsa sigortalı değil oradan oraya atıp tutabilirsiniz o kargoyu oluyor.

Daha öncede hizmetleriniz ile ilgili müşteri hizmetlerinize 4 kez şikayette bulundum ama hiç ilgi olmadı.Son olaydan sonra tek diyeceğim bir daha Yurt içi kargomu asla.

Savaş 103 Okunma

Cevaplar

 • Savaş13 Mart 2013

  Sayın YURTİÇİ KARGO yetkilileri şubatın 23 ünde Trakya Bölge Müdürlüğünüze isteğiniz üzerine gönderilmiş teslim edilmiş konuyla ilgili evrakların sonucu akıbeti hakkında ne zaman dönüş yapacağınızı çok merak ediyorum.

 • Savaş04 Mart 2013

  Gerekli evrakları Trakya bölge müdürlüğünüze ileteli 11 gün oldu sizden hala ses çıkmadı hoş zaten Trakya bölgenizdeki Görevli Aysun Hanım bunu daha ogün söylemişti bişey değişmez şikayetiyle kalır diye en kısa zamanda sonuç alınmaz ise yasal yollara başvuracağım.

 • Savaş22 Şubat 2013

  Yazılı olarak gösterdiğiniz doğrultuda dilekçemi ve gerekli evrakları nova şubenize bugün xc216425 takip numarası ile trakya bölge müdürlüğünüze iletilmek üzere teslim ettim.Yalnız nova şubedeki arkadaşlar evrakları teslim almadan önce trakya bölge müdürlüğünden Aysun Hanım ile iletişim kurdular konuyla ilgili bilgi alan Aysun Hanımın cevabı çok gariptirki taahhütname imzalanmışsa eğer müşteri bu şikayetinden bir sonuç alamaz ama yinede gönderin gelsin dedi nova şubedeki arkadaşa bu durumda ilk şikayet yazımda belirttiğim gibi taahhütname imzaladık diye kargomuzu istediğiniz gibi parçalama hakkınızmı doğuyor.

 • Savaş17 Şubat 2013

  Evet mail yoluyla verdiğiniz bilgi doğrultusunda ilk iş günü bölge müdürlüğünüze konuyla ilgili gerekli dilekçemi teslim edeceğim inşallah çözüme kavuşturursunuz.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi16 Şubat 2013

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön