Yurtiçi Kargo Kargomu Kapıda Teslim Yapmadı!

Gökhan Y. |

Yurtiçi Kargo giyimkent şubesi gelen kargomuzu saat 08:30'da getirdiğini iddia ediyor, ancak mesaimiz 09:00'da başladığı için kargomuzu teslim edememişler. Defalarca durumu izah etmemize rağmen kargomuzu tekrar getirmediler. Hatta ertesi gün çalışanları kapımızın önünden geçmesine rağmen kargomuzu getirmedi, şubeden almamızı istedi. Şube çalışanları müşteri ilişkilerini inatlaşarak sürdürüyor. Mesafemiz 200 metre olmasına ve hergün kapımızın önünden geçmelerine rağmen güzargahlarında olmadığımızı söylediler.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Y.
  16 Temmuz
  10:53

  Yurtiçi kargo yetkilisi daha önceki konuşmaları tekrar etti, yani çözüme yönelik atılmış bir adım yok. Yarın yine 08:30 da teslimata gelerek kargomuzu teslim edemeyebilirler ve yine aynı problemi yaşayabiliriz. Bizim istediğimiz problem yaşadığı gün şube ile irtibat kurarak teslimatımızın sağlanmasıydı. Ülkenin en uzak köşesine 2 günde kargo teslimatı yapılırken bizim kargomuzu 4 günde ve kendi imkanlarımız ile teslim almamız şikayetimizin asıl sebebidir.

 • 15 Temmuz
  16:14

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri