Yurtiçi Kargo Kargomu Hala Teslim Etmediler!

Tuğba K. |

İnternet üzerinden vermiş olduğum sipariş zamanında yola çıktı ama sorun şu ki hala teslim etmediler. Yaşadığım yer Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesi, Küçük bir ilçe ve kargoyla evimin arası taş çatlasın 1 km. İnternet üzerinden satış yapan firmalardan alışveriş yapmaktan sırf bu Yurtiçi Kargo'nun ihmalkarlığı yüzünden vazgeçeceğim.

Ekte kargonun hareketlerini gösteren belgeyi de paylaşıyorum. Mustafakemalpaşadaki kargo şubeniz ısrarla işlerini yapmamaya devam ediyorlar. Saat şuan 17:35 ve 2 saat önce kargo şubeye geri dönmüş...

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğba K.
  18 Haziran
  13:42

  Şikayetin çözülmesi için değil tam tersine çözülmemesi için uğraşıyorlar!
  Tüm gün evde olmama rağmen zilime basılmadı, Nereye yapıştırdıklarını bilmediğim bir not bırakmışlar.. Rüzgardan uçmuş olabilirmiş. Yahu ben evdeyim zaten teslimatı kapıya not bırakarak mı yapıyorlar anlamadım.

  Ayrıca internet takip sistemine inanmayın arkadaşlar. Dağıtımda gözüken kargo'nun, şubeyi aradığımda ellerinde olduğunu gelip şubeden almam gerektiğini söylediler. Eve teslim ücretini boşuna ödemeye gerek yok..

  Arayan müşteri yetkilisi de sadece şikayeti aldıklarını söylemek için aramış. Hiç bir şekilde yardımcı olmadı.

 • 18 Haziran
  13:19

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri