Yurtiçi Kargo Kargomu Haftasonuna Kadar Bekletmediler ve Bir Türlü Alamadım 2 Haftadır.

Meltem U. |

Yurtiçi Kargo Antalya Lara şubesine Trendyol.com' dan pazartesi günü kargom gelmişti. Saat 18.00 e kadar almalısınız dediler. "Alamıyorum iş yerim çok uzak ancak hafta sonu alabilirim" dedim. 3 gün bekletme süreleri olduğu için aradım şubeyi aradım "cumartesiye kadar bekletin alacağım" dedim. Tamam dediler. Cumartesi aradığımda kargonun tekrar İstanbul'a döndüğünü öğrendim. Şube zaten telefonlarını açmayan bir şube.
Ertesi hafta tekrar kargom geldi ve yine iş çıkış saatimden dolayı alamadım. Şube telefonlarını açmadığı için merkezi aradım. Cevaplayan bayan 3. gün arayıp bekletin kargonuzu dedi. 3. gün yine aradım Lara şubesi yine açmadı merkezdeki bayan bana iade formu doldurulduğunu ve kargoyu şubede bekletemeyeceğini söyledi. Kargomun yeri bilinmiyor. Müşterilerine yardımcı olmayan özür bile dilemeyen bu firmadan artık kargomu bana iletmesini istiyorum. Yeter artık o kargoya bir zarar gelirse dava açacağım.

Etiketler :

Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Temmuz
  16:00

  Sayın, U.

  Teslimat sorunu hakkında

  Tarafımıza iletilen 5874724 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir.

  Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ