22 Temmuz 2016

Yurtiçi Kargo Kargomu Getirmiyorlar.

Kargom günlerdir teslim edilemiyor. Teslim edilemedi şekilde sürekli bilgi giriyorlar sisteme.

Gönderi tarihi ve saati:
14.07.2016 12:48
Teslim birimi:
Meşelik
Teslim birimi telefon:
262****
Tahmini Teslim Günü:
15.07.2016
Bugün 22.07.2016, şuan evimde oturmaktayım. Ne gelen oldu ne giden ve saat 11:57 de "teslim edilemedi" şeklinde bildiri geldi. Neden teslim edilemedi? Nereye teslim edilemedi? Nereye geldiniz? Beni neden aramıyorsunuz? Evimde günlerdir bekliyorum. Firmanın genel çağrı merkezi 44**** üzerinden hiçbir müşteri temsilcisine bağlanmak mümkün değil! Meşelik şubesinin dahili telefon numaralarından, şubeye ulaşmak hiç mümkün değil! Şubeye gitsem kargom aracın içinde geziyor, teslim alamayacağım. Ne arayan ne soran var. Ulaşamıyorum.

Yılmaz 181 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz28 Temmuz 2016

    13. Gün sonrasında kendim Yurtiçi Kargo meşelik şubesine gidip kargomu teslim aldım. Görevli bayanla aramızdaki konuşma şu şekilde gerçekleşti: Ben: Merhaba, yeni mi taşındınız? Görevli: (Gülümseyerek) 6 ay oldu da daha yerleşemedik. b: Telefon bağlatamadınız sanırım 6 ay boyunca? g: Yoo telefon bağlandı bakın şuanda çalıyor (Kafasını yana çevirdi ve uzakta durmadan çalan telefonu başıyla işaret etti) b: Neden açmıyorsunuz peki? g: (Şok olmuş bir ifadeyle yüzündeki gülümseme yerini ciddiyete bıraktı) Hayır yeni oturdum daha sandalyeye. Görüşme süresince telefon çalmaya devam etti ve bayan açmamakta ısrarcıydı. Ben de günlerce aradım fakat ulaşamadım. Kargomun 13 gün boyunca nasıl oluyor da dağıtıma çıkıp teslim edilemiyor sorusunu yönelttiğimde "eleman eksiğimiz var aslında kargonuz şubeden hiç çıkmadı" dediler. Ve kenarıda duran kolinin dibini kurcalayarak benim gibi onlarca müşterinin kargosunun altından paketimi çıkarıp verdiler. "insanlıktan çıkmamak adına" orayı süratle terk ettim. Eğer bu şubeyle ilgili sorunların çözümünü gerçekleştirip bana bilgi vermezseniz, veyahut buradaki insanların gözünü boyamak adına "müşterimizle iletişime geçtik" şeklinde yalan söylerseniz, sizi mahkemeye vereceğim. Oradaha hesaplaşacağız!

  • Yılmaz23 Temmuz 2016

    Yanlış bilgilendirme yapmamanız adına sizi son kez uyarıyorum. Tüketici koruma kanunu adına mahkemeye başvuracağım. Kargom teslim edilmedi ve benimle kimse iletişim kurmadı. Yalan söylüyorsunuz! Yalan söylüyorsunuz!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi22 Temmuz 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Musterımıze arama sağlanıldı kargosunun teslim edildiğini belirtmektedir. Musterımıze ilerleyen süreçlerde sorun yaşanılmamasına yonelık gereklı önlemlerin alınacagı bılgısı aktarıldı kayıt kapatıldı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön