Yurtiçi Kargo Kargomu Getirmiyorlar.

Yılmaz E. |

Kargom günlerdir teslim edilemiyor. Teslim edilemedi şekilde sürekli bilgi giriyorlar sisteme.

Gönderi tarihi ve saati:
14.07.2016 12:48
Teslim birimi:
Meşelik
Teslim birimi telefon:
262****
Tahmini Teslim Günü:
15.07.2016
Bugün 22.07.2016, şuan evimde oturmaktayım. Ne gelen oldu ne giden ve saat 11:57 de "teslim edilemedi" şeklinde bildiri geldi. Neden teslim edilemedi? Nereye teslim edilemedi? Nereye geldiniz? Beni neden aramıyorsunuz? Evimde günlerdir bekliyorum. Firmanın genel çağrı merkezi 44**** üzerinden hiçbir müşteri temsilcisine bağlanmak mümkün değil! Meşelik şubesinin dahili telefon numaralarından, şubeye ulaşmak hiç mümkün değil! Şubeye gitsem kargom aracın içinde geziyor, teslim alamayacağım. Ne arayan ne soran var. Ulaşamıyorum.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yılmaz E.
  28 Temmuz
  15:57

  13. Gün sonrasında kendim Yurtiçi Kargo meşelik şubesine gidip kargomu teslim aldım. Görevli bayanla aramızdaki konuşma şu şekilde gerçekleşti:

  Ben: Merhaba, yeni mi taşındınız?
  Görevli: (Gülümseyerek) 6 ay oldu da daha yerleşemedik.
  b: Telefon bağlatamadınız sanırım 6 ay boyunca?
  g: Yoo telefon bağlandı bakın şuanda çalıyor (Kafasını yana çevirdi ve uzakta durmadan çalan telefonu başıyla işaret etti)
  b: Neden açmıyorsunuz peki?
  g: (Şok olmuş bir ifadeyle yüzündeki gülümseme yerini ciddiyete bıraktı) Hayır yeni oturdum daha sandalyeye.

  Görüşme süresince telefon çalmaya devam etti ve bayan açmamakta ısrarcıydı. Ben de günlerce aradım fakat ulaşamadım. Kargomun 13 gün boyunca nasıl oluyor da dağıtıma çıkıp teslim edilemiyor sorusunu yönelttiğimde "eleman eksiğimiz var aslında kargonuz şubeden hiç çıkmadı" dediler.
  Ve kenarıda duran kolinin dibini kurcalayarak benim gibi onlarca müşterinin kargosunun altından paketimi çıkarıp verdiler.

  "insanlıktan çıkmamak adına" orayı süratle terk ettim.

  Eğer bu şubeyle ilgili sorunların çözümünü gerçekleştirip bana bilgi vermezseniz, veyahut buradaki insanların gözünü boyamak adına "müşterimizle iletişime geçtik" şeklinde yalan söylerseniz, sizi mahkemeye vereceğim. Oradaha hesaplaşacağız!

 • Yılmaz E.
  23 Temmuz
  02:23

  Yanlış bilgilendirme yapmamanız adına sizi son kez uyarıyorum. Tüketici koruma kanunu adına mahkemeye başvuracağım. Kargom teslim edilmedi ve benimle kimse iletişim kurmadı. Yalan söylüyorsunuz! Yalan söylüyorsunuz!

 • 22 Temmuz
  16:42

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır.
  Musterımıze arama sağlanıldı kargosunun teslim edildiğini belirtmektedir. Musterımıze ilerleyen süreçlerde sorun yaşanılmamasına yonelık gereklı önlemlerin alınacagı bılgısı aktarıldı kayıt kapatıldı.