08 Ağustos 2015

Yurtiçi Kargo Kargomu Getirmiyor; Ne Zaman Çalışsam Şubeye Gidip Almak Zorunda Kalıyorum!

Yurtiçi Kargo Altınşehir şubesinden sürekli kargolarım gel git oluyor lakin hiçbir zaman evime ulaşmıyor sürekli ben gidip almak zorunda kalıyorum. Ben gidip şubeden alacak isem ne anladım böyle işten? Ne diye para ödüyoruz bunlara? Buna ek olarak telefon numarasını arıyorum ne bakan var ne bir şey direk Yurtiçi Kargo merkezi arıyorum onlarda ulaşamıyor bu sorun 1 2 defa değil 5 6 defadır oluyor. Bu nasıl hizmet anlayışıdır anlamış değilim. Defalarca şikayet ettik ama değişen bir şey maalesef yok.

Savas 73 Okunma

Cevaplar

  • Savas17 Ağustos 2015

    Yurtiçi Kargo'dan kargo gelmesi gerekiyordu 1 haftayı geçti internetten takip ettiğimde şubede duruyor görünüyordu 3 gün kadar hep şubede göründü daha sonra müşteri temsilcilerini aradım görüştük şikayet talebi oluşturdum şube hakkında çünkü bu bir sefer olan bir şey değildi daha sonra beni 444 99 99 numarasından arayıp şube ile ilgili şikayetimde şubeyi suçlu beni ise haklı bulduklarını kargonun ise gün içinde tarafıma ulaştırılacağını bu sorundan dolayı özür dilediklerini dile getirdiler bu görüşmenin üstünden günler geçti hala kargo gelmedi şimdi ise baktığımda aderes yetersiz vs. Bir not düşülmüş intertnete sözde kapıma not bırakmışlar oda yok külliyen yalan ne gelen var ne giden.

  • Savas11 Ağustos 2015

    Merhabalar, dün bana telefon üzerinden ulaşıp şube ile sorunda haklı olduğumu ve şube üzeri gerekler işlem yapılacağını kargomun ise gün içi teslim edeceğinizi söylediniz lakin kargom bana ulaşmadı ve yine şube telefonlarıma bakmıyor sanırım sizin şube ile yaklaşımınız pek etkili olmadı?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön