Yurtiçi Kargo Kargomu Getirmiyor; Ne Zaman Çalışsam Şubeye Gidip Almak Zorunda Kalıyorum!

Savas Can A. |

Yurtiçi Kargo Altınşehir şubesinden sürekli kargolarım gel git oluyor lakin hiçbir zaman evime ulaşmıyor sürekli ben gidip almak zorunda kalıyorum. Ben gidip şubeden alacak isem ne anladım böyle işten? Ne diye para ödüyoruz bunlara? Buna ek olarak telefon numarasını arıyorum ne bakan var ne bir şey direk Yurtiçi Kargo merkezi arıyorum onlarda ulaşamıyor bu sorun 1 2 defa değil 5 6 defadır oluyor. Bu nasıl hizmet anlayışıdır anlamış değilim. Defalarca şikayet ettik ama değişen bir şey maalesef yok.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Savas Can A.
  17 Ağustos
  10:57

  Yurtiçi Kargo'dan kargo gelmesi gerekiyordu 1 haftayı geçti internetten takip ettiğimde şubede duruyor görünüyordu 3 gün kadar hep şubede göründü daha sonra müşteri temsilcilerini aradım görüştük şikayet talebi oluşturdum şube hakkında çünkü bu bir sefer olan bir şey değildi daha sonra beni 444 99 99 numarasından arayıp şube ile ilgili şikayetimde şubeyi suçlu beni ise haklı bulduklarını kargonun ise gün içinde tarafıma ulaştırılacağını bu sorundan dolayı özür dilediklerini dile getirdiler bu görüşmenin üstünden günler geçti hala kargo gelmedi şimdi ise baktığımda aderes yetersiz vs. Bir not düşülmüş intertnete sözde kapıma not bırakmışlar oda yok külliyen yalan ne gelen var ne giden.

 • Savas Can A.
  11 Ağustos
  12:42

  Merhabalar,
  dün bana telefon üzerinden ulaşıp şube ile sorunda haklı olduğumu ve şube üzeri gerekler işlem yapılacağını kargomun ise gün içi teslim edeceğinizi söylediniz lakin kargom bana ulaşmadı ve yine şube telefonlarıma bakmıyor sanırım sizin şube ile yaklaşımınız pek etkili olmadı?

 • 10 Ağustos
  15:10

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri