10 Mayıs 2013

Yurtiçi Kargo Kargomu Evden Almadılar!

Daha önce internet üzerinden aldığım çamaşır makinamı kıbrısa taşınmam sebebiyle ambalajında göndermek istedim. Daha öncede Yurtiçi kargo kargomu evime getirmişti ancak şubeye gidip eve kurye hizmetinizden yararlanmak istediğim zaman bana kargomun kaçıncı katta olduğunu sordular. Evim 4 katta idi bunu duyunca bir dakika beyefendi bir müdürümüzle görüşelim dendi. Bana verilen cevap tokat gibiydi. Benim kargomu birinci kata indirmem gerektiği öyle alabileceklerini belirttiler.

Herhalde şaka yapıyorlardı. Bu kargoyu siz getirdiniz ve şu an bahane üretiyorsunuz dememe rağmen kargo elimde kaldı. Uluslar arası bir firmada yönetici olarak çalışıyorum. Bir daha asla Yurtiçi kargo ile çalışılmayacak.

Arda 14 Okunma

Cevaplar

  • Arda 13 Mayıs 2013

    şikayetimin çözülmesi ile ilgili olarak gerekli işlemler yapılmış yazıyor çözüme yönelikte açıklama yapılmışmış komikler gerçekten personel eksikliği varmış getirirken personel eksiği yok 10. kat olsa uçarak getirecekler kurye talebinde bulunuyorum şubeden sahsen bana saat veremeyiz diyorlar çalışma şekline bakarmısınız yani siz evde ağaç olun biz bir ara gelip alarız tabi siz paketinizi 1. kata indirirseniz hizmet anlayışı sıfır .

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön