26 Şubat 2013

Yurtiçi Kargo Kargomu Evde Olmama Rağmen İkinci Kez Teslim Alamıyorum!

İzmir Karşıyaka Yurtiçi kargo ikinci kere evde olmama rağmen kargomu evde olmadığım bahanesi ile şubeye götürüyor. Ve bana gelip kendiniz alacaksınız diyorlar. Ben sorunu anlatmaya çalışıyorum evde olduğumu ama zilin çalmadığını binanın girişinde ya yanlış zile basıldığını ya da bir sorun olduğunu ancak beni dikkate bile almıyorlar. Yaşadığım rahatsızlıktan dolayı evden dışarı çıkamıyorum ilkinde de eşime söylemiştim ve kargoya yetişebilmek için işten izin almak zorunda kalmıştı.

Şimdi yine aynı şekilde Yurtiçi kargonun sorumsuzluğu nedeni ile işten erken çıkmak için izin almak zorunda kalacak. Buradaki sorunun dağıtımı yapan personelden kaynaklandığını düşünüyorum. Benim gibi aynı sorunu yaşayan birileri var mı bilemiyorum ama ben bu durumu kabul etmek istemediğim kendimi haklı gördüğüm için şikayetimi dile getirmek istedim.

Serap 54 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön