Yurtiçi Kargo Kargomu Bekletiyor.

Nail C. |

3 iş günü en geç teslimat denildi kargoyu verdiğim Kaynarca şubesinden. Kargo Adana'ya ulaştı ancak teslim adresine belirli günlerde teslimat yapıldığını Ulubatlı şubesi söylüyor. Buda 9 gün kargo beklemesi anlamına geliyor. Ürünü kargoya verirken teslim adresine sadece belirli günlerde teslimat yapılacağını söyleselerdi bende gider başka firma ile ürünü gönderirdim.

Acil dönülmesi için 1 gün önce şikayet etmeme rağmen hiçbir dönüş olmadı ve yine çağrı merkezlerini aramak zorunda kaldım. Yurt dışından bile 1 hafta da siparişlerim geliyor ancak Yurtiçi Kargo 9 günde il merkezine ürünü teslim edemiyor. Bu kargo karşı alıcı tarafından acil olarak bekleniyor.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nail C.
  01 Mayıs
  15:21

  Buraya yurtiçi yalan bilgi yazıyor. Kargoyu gidip ben almak zorunda kaldım. Hiçbir telefonla geri dönüş olmadı. Ben defalarca aramama rağmen hem ulaşamadım hem de geri dönüş olmadı. Bir daha sizi asla tercih etmeyeceğim. Bana gelen mail aşağıdaki gibi, hiçbir aksiyon alınmamasına rağmen bilgilendirdik diyorlar:
  Sn. Çolak,

  tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayet hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

  Bilgi ve müdahale gerektiren durumlarda 444 99 99 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

 • 30 Nisan
  15:42

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri