01 Haziran 2016

Yurtiçi Kargo Kargomu Almaya Gelmediler!

1 hafta önce sipariş ettiğim ve kırık gelen ürünümü iade etmek için Yurtiçi Kargo ile iletişime geçtim. Gün içerisinde ofis adresime bir kargo yönlendireceklerini söylediler. O gün gelen giden olmadı. Ertesi gün ofiste olmadığım için evden alınması için kargoyu tekrar çağırdım ve gün içerisinde geldiler. Kapıda belirtmeme ve not alınmasına rağmen ürün doğru adrese değil ofis adresime geri götürüldü.

Bu karışıklık için tekrar Yurtiçi Kargo'yu aradığımda ilgili şubeyi aramam gerektiğini söylediler (sanki benim hatammış gibi). Fakat bunu reddettim ve ofisimden alınarak kargonun doğru adrese iletilmesi konusunda kendilerinin ilgilenmeleri gerektiğini söyledim. Telefonda konuştuğum kişi kargonun alınıp doğru adrese gönderileceğini söyledi fakat 3 gündür yine gelen giden yok. Bir kargoyu doğru adrese iletmek 1 haftalık süreç olduğu nerede görülmüş? Bir daha asla Yurtiçi Kargo ile çalışmam!

Derin 55 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Haziran 2016

    Sayın , Derin Yaşamış olduğunuz Adres Alım sorunu hakkında , Tarafımıza iletilen 5624620 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön