13 Ocak 2014

Yurtiçi Kargo Kargomu Adresimden Teslim Almıyorlar!

Tam 4 gündür kargom adresimden alınmıyor. İlk gün aradığımda o gün geleceklerini söylediler ama gelmediler. 2. Gün aradım gelinmediğini söylediğimde güya eve gelmişler ve benim kargoyu yollamaktan vazgeçtiğimi söylemişler. Çok sinirlendim ve şikayet dilekçesi oluşturdum ve bana yine o gün kargomun alınacağını söylediler.

2. gün de gelmediler. Ve bugün 3. gün yine gelmediler. Akşam aradım artık sürenin geçtiğini bugün için gelinemeyeceğini söylediler. Yarın Cumartesi ve yarım gün çalıştıklarını Saat 13:00'a kadar mutlaka kargomun alınacağının bilgisini verdiler.

Elimde olsa Yurtiçi Kargo'nun yanından geçmeyeceğim ama yollayacağım paket Yurtiçi Kargo ile anlaşmalıymış ve iade yolladığım için ancak Yurtiçi Kargo'dan karşı ödemeli kabul ediyorlar.

Neyse bugün Cumartesi ve 4.gün ama maalesef bugün de almadılar, yine şikayet dilekçesi oluşturdular. Artık şikayet dilekçesi de oluşturmalarını istemiyorum ben sorunum çözülsün istiyorum. Ve diyorum ki: lütfen Yurtiçi Kargo'dan üst düzey bir yetkili ile görüşeyim ve neden kargomun alınmadığını bana söylesinler istiyorum?

Özlem 45 Okunma

Cevaplar

  • Özlem16 Ocak 2014

    Yoğunluk bir sebep olamaz. Çünkü yoğunluğu oluşturan aslında ben ve diğerleri. Yetişemiyorsanız çalışan sayınızı arttırmalısınız

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi13 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön