Yurtiçi Kargo Kargomu Adresimden Teslim Almıyorlar!

Özlem S. |

Tam 4 gündür kargom adresimden alınmıyor. İlk gün aradığımda o gün geleceklerini söylediler ama gelmediler. 2. Gün aradım gelinmediğini söylediğimde güya eve gelmişler ve benim kargoyu yollamaktan vazgeçtiğimi söylemişler. Çok sinirlendim ve şikayet dilekçesi oluşturdum ve bana yine o gün kargomun alınacağını söylediler.

2. gün de gelmediler. Ve bugün 3. gün yine gelmediler. Akşam aradım artık sürenin geçtiğini bugün için gelinemeyeceğini söylediler. Yarın Cumartesi ve yarım gün çalıştıklarını Saat 13:00'a kadar mutlaka kargomun alınacağının bilgisini verdiler.

Elimde olsa Yurtiçi Kargo'nun yanından geçmeyeceğim ama yollayacağım paket Yurtiçi Kargo ile anlaşmalıymış ve iade yolladığım için ancak Yurtiçi Kargo'dan karşı ödemeli kabul ediyorlar.

Neyse bugün Cumartesi ve 4.gün ama maalesef bugün de almadılar, yine şikayet dilekçesi oluşturdular. Artık şikayet dilekçesi de oluşturmalarını istemiyorum ben sorunum çözülsün istiyorum. Ve diyorum ki: lütfen Yurtiçi Kargo'dan üst düzey bir yetkili ile görüşeyim ve neden kargomun alınmadığını bana söylesinler istiyorum?

Etiketler :

Adresten Teslim Almama Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem S.
  16 Ocak
  21:57

  Yoğunluk bir sebep olamaz. Çünkü yoğunluğu oluşturan aslında ben ve diğerleri. Yetişemiyorsanız çalışan sayınızı arttırmalısınız

 • 13 Ocak
  15:05

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.
  Saygılarımızla,
  Müşteri İlişkileri