Yurtiçi Kargo Kargomu Adrese Getirmiyorlar!

Kubilay G. |

Kargom 5 gündür şubede. 2-3 gün boyunca telefonla ulaşamadım, en son dün ısrarla arayarak ulaştım. Kargonun geldiğini beni bulamadıklarını not bıraktıklarını söyledi ancak burası iş yeri ve sürekli açık. Ne geldiler, ne de not bırakmışlar. Kaldı ki sistemlerinde de görünmüyor. Ekran görüntüsü mevcut.

Kargomu gidip almam gerektiğini söyledi, ancak gidip alamam, işim gücüm var benim de. Biraz tartışınca yarın göndermeye çalışacağım ama kesin değil dedi, tamam dedim ancak yine gelmedi. Resmen göndermiyorlar, biz mi gidip alacağız ayaklarına, parasını peşin alıyorlar. Maalesef tüm şirketler Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı, mecbur kalıyoruz, ama horozlu şubesi çok yetersiz, çok kötü. Sistemsizler.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kubilay G.
  04 Ocak
  21:41

  Kesinlikle uzak durun, biraz daha para verin ve diğer kargo şirketlerini kullanın. Yurt içi kargo tek kelime ile pişmanlıktır !

 • Kubilay G.
  04 Ocak
  21:40

  hiçbir sorunum çözülmemiştir. Size kargo parası ödedim, ardından ürünü başka kargo şirketiyle tekrar para vererek tekrar kargolattım. 15 gün gecikmeyle kargomu aldım. allah'tan diğer kargo şirketleri var da size muhtaç değilz. Tüm tanıdıklarıma şirketinizi kötülüyorum bilginiz olsun.

 • Kubilay G.
  13 Aralık
  15:47

  Merkezden arayarak kargomun pazartesi günü kargolanacağını belirttiler, tamam dedim. Ancak bugün tekrar arayarak şubenin kargoyu iade ettiğini belirttiler. Bu durum hakkında şube ile ilgili işlem yapacaklarmış. Ancak sonuç olarak yine mağdur durumundayım. En son olarak gönderici kurum ile görüşerek yurt içi dışında farklı bir kargo ile göndermelerini, parasını ektradan ödeyeceğimi belirttim, tamam dediler.

  Hem kargo için ücret ödüyoruz hem de kargomuzu alamıyoruz, yani paramızı çöpe atmış oluyoruz. Hem kargonun gidip gelme sürecinde 10-11 gün kaybediyoruz, hem de bir ton sinir-stres yaşıyor ve telefon görüşmelerinde zaman kaybı yaşıyoruz. Tüm bunlar için teşekkürler yurt içi kargo. Benden uzak durun artık. Düşmanıma bile tavsiye etmem sizleri, düşmanıma acırım.

 • 13 Aralık
  10:00

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri