04 Şubat 2014

Yurtiçi Kargo Kargom Yine Yanlış Teslim Şubesine Gitti!

Daha önce defalarca yaşamış olduğum sıkıntıyı tekrar yaşıyorum. Tarafıma gönderilen kargolar adresi çok açık ifade etmeme rağmen sürekli yanlış şubeye gönderiliyor ve kargolarım sürekli Yurtiçi Kargo'nun yapmış olduğu hatadan dolayı geç teslim ediliyor.

En son 111972697325 numaralı gönderim için de aynı şey olmuştur. Müşteri hizmetleri arıyor; "sizi anlıyoruz, gerekli ikazlar ve uyarılar yapılacak." diyor ama değişen hiçbir şey yok. Bu yapılanın nasıl bir açıklaması olabilir?

Bugün teslim edilmesi gereken kargom ancak yarın teslim edilecek bana. Yurtiçi Kargo'yu bu hususta ciddi kınıyorum!

Yusuf 44 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf10 Şubat 2014

  3 şubatta verilen kargom 6 şubatta teslim edildi. 4 şubatta çıkan kargom ise hala teslim edilmedi. hatta göndericiye iade edildi direkt. ben bu denli sorumsuz ikinci bir firma tanımıyorumç

 • Yusuf05 Şubat 2014

  hiçbir şekilde çözüm bulunamadı. en son yine farklı bir şubeye ulaştı kargo. telefonuma sms gönderildi. gidip o şubeden teslim almam için. İstanbul'da yaşıyorum. Kargo çıkış noktası ve varış noktası İstanbul olmasına rağmen 3 ocakta verilen kargo 6 Ocak'ta bana teslim edilecek. Bu firmayı kullanırken 2 kere değil 22 kere düşünün bence. Tercih edilmemesi gereken bir firma. Yazıklar olsun..

 • Yusuf04 Şubat 2014

  henüz bir açıklama yapılmış değildir. sadece şikayet kaydımın alındığına dair mail gönderildi. şikayeti olumlu çözmek için lütfen cevapları erkenden otomatik olarak vermeyiniz. insanları yanıltmayın.!

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi04 Şubat 2014

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön