23 Mart 2013

Yurtiçi Kargo Kargom Yanlış Şubede 2 Gün Bekletildi!

1 gün arayla kargoya verilen ürünlerim, ürünleri teslim alan ilk şubenin hatası ile yanlış şubeye yönlendirilmiş. Şube ürünlerimi 2. gün oldu teslim etmiyor. Durumu farkeden bir yetkili kargolarımı işleme aldırıyor ancak bu seferde adresiniz mıntıkamızda değil, başka şubeye göndereceğiz geç kaldığımız içinde pazartesi teslim alabilirsiniz diyorlar.

Hatalarını biliyorlar personelleri yapması gereken işi yapmamıştı evime çok yakınlardı ama hatalarını telafi etmek için kargolarımı getirmediler gidip almam şartı ile şubede beklettiler. O zaman neden adrese teslim ücreti aldılar?

Serpil 44 Okunma

Cevaplar

  • Serpil 25 Mart 2013

    Bana sorunun çözümü ile ilgili olarak çözüme yönelik açıklama yapılmamıştır. Yaşanan aksaklıktan dolayı haklı olduğum ve bu sorunları bana yaşatanlara gereken uyarının yapıldığı bilgisi verilmiştir. Kargolarımı hatalı gönderilen şubeden kendim aldırdım. Bana kargolarım adreste teslim edilmedi. Ben almazsam eğer 2 gün sonra teslim edileceklerdi.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön