29 Ekim 2013

Yurtiçi Kargo Kargom Üç Gündür Şubede Bekletiliyor!

Kargom 3 gündür şubede bekliyormuş. Benim haberim yok. Şehirler arası 2 günde ulaşan kargo şehrimdeki şubeye gelmiş ama bırakın teslim etmeyi telefona bile cevap verilmiyor. Son çare müşteri hizmetleri dedim ama tam 3 saattir 444 99 99 müşteri temsilcileri telefona cevap vermiyor.

Yani şıracının şahidi bozacı. Kimi kime şikayet edeceğiz ki? Gaziantep Şahinbey şubesinden ve müşteri hizmetlerinin ilgisizliğinden şikayetçiyim.

Tuncay 34 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi30 Ekim 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

  • Tuncay 30 Ekim 2013

    Çözüme ilişkin bana ulaşan kimse olmadı.

  • Tuncay 30 Ekim 2013

    Kargom 3 gün bekledi ses seda çıkmadı 4. gün gittim şubeden ben teslim aldım. İnternet sitelerinden takip ettiğimde adres yanlış diyordu malesef ki adres doğru hiç bir hata yok. Kurye gelmiş sizi evde bulamamış diyor evden dışarı çıkmadık ki. Ardından pardon adresi bulamamış diyor her defasında aynı adresden kargo alıyorum nasıl bulamazlar. Özür dileme yok hatayı kabullenme yok. Sorumsuzluk diz boyu. Bir şube ve arkasında durmayan bölge yüzünden en iyi bildiğimiz kargo firmasına inancımız kalmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön