Yurtiçi Kargo Kargom Üç Gündür Şubede Bekletiliyor!

Tuncay K. |

Kargom 3 gündür şubede bekliyormuş. Benim haberim yok. Şehirler arası 2 günde ulaşan kargo şehrimdeki şubeye gelmiş ama bırakın teslim etmeyi telefona bile cevap verilmiyor. Son çare müşteri hizmetleri dedim ama tam 3 saattir 444 99 99 müşteri temsilcileri telefona cevap vermiyor.

Yani şıracının şahidi bozacı. Kimi kime şikayet edeceğiz ki? Gaziantep Şahinbey şubesinden ve müşteri hizmetlerinin ilgisizliğinden şikayetçiyim.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  17:58

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri

 • Tuncay K.
  30 Ekim
  14:36

  Çözüme ilişkin bana ulaşan kimse olmadı.

 • Tuncay K.
  30 Ekim
  14:36

  Kargom 3 gün bekledi ses seda çıkmadı 4. gün gittim şubeden ben teslim aldım. İnternet sitelerinden takip ettiğimde adres yanlış diyordu malesef ki adres doğru hiç bir hata yok. Kurye gelmiş sizi evde bulamamış diyor evden dışarı çıkmadık ki. Ardından pardon adresi bulamamış diyor her defasında aynı adresden kargo alıyorum nasıl bulamazlar. Özür dileme yok hatayı kabullenme yok. Sorumsuzluk diz boyu. Bir şube ve arkasında durmayan bölge yüzünden en iyi bildiğimiz kargo firmasına inancımız kalmadı.