Yurtiçi Kargo Kargom Teslim Edilmiyor.

Suat A. |

05.09.2014 16:46:10 Karacadağ İrtibat Teslim Edilmedi / Şubede bekletiliyor...Bu kayıt Yurtiçi Kargo'ya ait.Kargo elemanları site içerisinde yanlış bloğa gittikleri için evde olmadığımızı beyan etmişlerdir.Güvenlik kameralarının kayıtlarına bakıldığında söz konusu olay açığa çıkıyor.Kapıda bulunan güvenlik elemanında görüşü alınmıştır.Ayrıca kapıda tutanak bile yok. Kargo görevlisi hatasını kabul etmemesinde dolayı mağdur edildim.Yurtiçi Kargo Gaziantep Bölge Müdürlüğünce konu hakkında bilgilendirildi ama merkezde hiç bir yetkiliye ulaşamıyorum.Keyfi uygulamaya son verilerek kargomun teslim edilmesi.Yok mu bu olaya dur diyecek Yurtiçi yetkilisi.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Suat A.
  08 Eylül
  13:42

  Kanımca müşteri hizmetlerini denetleyen bir birim de oluşturulmalı.Nedeni ise öyle bir yapımız var ki her birimin denetlenmesi gerekir.yoksa işler birde tıkanıyor.İllaki bir denetim mekanizması olmalı müşteri hizmetleri sadece kayıt ve yayın organı bu yüzden buradaki elemanlarla tartışmaya girmeyin.Sadece zaman kaybı.

 • Suat A.
  08 Eylül
  09:33

  Bir kişinin olumsuz davranışı kuruma mal edilmez.

 • 08 Eylül
  08:37

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri

 • Suat A.
  06 Eylül
  12:24

  İlgili Karacadağ irtibat Şube elemanın tuttuğunu iddia ettiği tutanaktaki su abone numarasının karşılaştırılması için bilirkişi görevlendirilmesi. İlgili Kamera kayıtlarının mutlaka incelenmesi.