Yurtiçi Kargo Kargom Teslim Edilmiyor!

Eren Ö. |

30 Nisan'da Doğanlar şubesi kargomu teslim etmiyor diye şikayet açmış ve bunun sonucunda 7 gün bekletilen kargom tarafıma gönderilmişti. Şu anda da 6 Mayıs'ta gönderilen bir başka kargom 3 gündür yine aynı şubede bekletilip dağıtıma çıkarılmıyor. Aynı sorunu neredeyse 1,5 senedir istisnasız her kargo teslimatında yaşıyorum.

Ne gönderici firmalar nede Yurtiçi Kargo merkezi bu konuya dair kalıcı bir çözüm bulamadı ve bulamayacak gibi görünüyor. Sikayetvar.com'a yazdıktan sonra, 6-7 günlük bir bekletme sonucu kargomu alabiliyorum, önümüzdeki hafta kargomu alabilmek için bu kaydı giriyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eren Ö.
  15 Mayıs
  11:41

  Ürünün nasıl teslim edildiğine ve teslim edilmemesi gerektiğinde gidip kendimin almasına yönelik bir yazı gönderilmiş, iddia edildiği gibi çözüme yönelik değil ve yapılacak hiçbir aksiyondan bahsedilmiyor. Ya buraya yazan kişi ile bana yazan kişi birbirinden habersiz ya da kurumsal olarak yalan söylüyorlar. Gelen kargoyu almadım ve artık bu aşamadan sonra Yurtiçi Kargo-Doğanlar Şubesinden gelen hiçbir kargoyu telim almayacağım. Ve yaklaşım 1,5 senedir bu soruna bir çözüm bulma girişiminde dahi bulunmadıkları için bu firmayı hiçbir zaman tercih etmeyeceğim. Şikayetvar.com\'a yardımlarından ötürü tekrar teşekkür ederim.

 • 13 Mayıs
  16:49

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri

 • Eren Ö.
  11 Mayıs
  22:10

  Gönderilen ürün elime geçmediği ve keyfi bir şekilde şubede bekletildiği için, gönderen firmaya şu aşamadan sonra ürünü teslim almayacağımı belirttim ve paramın iadesini talep ettim. Yurtiçi Doğanlar şubesi üzerinden gelen hiçbir kargoyu teslim almayacağım