17 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo Kargom Teslim Edilmedi ve Ben Muhatap Bulamıyorum!

Ikea'dan almış olduğum ürünlerin Cumartesi günü elimizde olması gerekiyordu. Saat 10'a kadar evde olmamıza rağmen ne gelen oldu ne de giden. Yurtiçi Kargo çağrı merkezi ise evde kimsenin olmadığını söyledi. Şubeye gidip kendimizin alması gerektiğine dair bilgi aldık. Bugün (16 Eylül Pazartesi) saat 9.00'dan itibaren Beşiktaş Şubesi'ni arıyorum açan yok. Başka bir şubeyi aradım, "onlar öyledir açmıyorlar telefonu" yanıtını aldım.

Yurtiçi Kargo çağrı merkezi ellerinden bir şey gelmediğini söylüyor. Genel Müdürlüğü arıyorum onlar da telefonlara çıkmıyor. Mağduriyetimin giderilmesini ve boş yere bekleyerek geçirdiğim Cumartesi günümün bana geri verilmesini istiyorum.

Erdem 60 Okunma

Cevaplar

  • Erdem20 Kasım 2013

    yolda yürürken apartman kapısında "evde yoktunuz kargonuzu şubeden almalısınız" notunu her gördüğümde gülüyorum. çalışmaya niyetiniz yoksa çalışmayın kapatın dükkanı insanları mağdur etmeyin bari.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön