20 Kasım 2013

Yurtiçi Kargo Kargom Teslim Edilmedi!

Adıma gelmeyen kargomu göndericiye sorduğumda kargonun evime geldiği evde bulunamadığım için şubeye geri gittiği bilgisi verildi. Ancak 12/11/2013 günü kızım hasta olduğu için evde olunduğu halde binaya gelindiği halde zilime basılmamış apartman kapısına bir not bırakılıp gidilmiştir. Yurtiçi Kargo bunu daha öncede yapmış (kargonun ağır olmasından dolayı) beni zorunlu olarak şubeden almaya zorlamıştır.

Kendilerini aradığımda çözümcü yaklaşmayıp gene aynı tavrı sergilemişlerdir. Sonuçta kargo ücreti evime kadar gelmesi için ödeniyor. Hem ücreti alsınlar hem de getirmesinler. Konuyu bilginize sunuyor mağduriyetimin giderilmesini saygılarımla arz ediyorum.

Fakiha 25 Okunma

Cevaplar

  • Fakiha03 Aralık 2013

    Sorunum çözülmemiş maalesef bizzat kargo firmasına gidip ürünümü almak zorunda kalmış bulunmaktayım

  • Fakiha20 Kasım 2013

    Çözüm kargonun şubesine kadar gidip almam ise buldukları çözüm benim için çözümsüzlüktür. Böyle bir cevabı nasıl verdiklerini anlamıyorum. Bu çözüm olabilirmi . Çözüm olabilmesi için kargomun adresime teslim edilmesi gerekmektedir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Kasım 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön