25 Haziran 2015

Yurtiçi Kargo Kargom Takibi Yapamıyorum!

18.06.2014 tarihinde Hizlial.com firmasına iade için şirketimizden kargo teslim ettim. Ofisten gönderim yaptığımız için makbuz dışında (takip No.. vb. Yok) bir bilgi bizimle paylaşılmadı. Gönderim, Pazar ve bugün hariç 4 gün geçti. 2 km ileride bulunan bir yere gidecek kargo hala ulaşmamış görünüyor.

Durumu öğrenmek için müşteri hizmetlerinizi (0216***********kurumsal şirket No.) aradığımda 10 dk hatta bekletildim ve kaç dk. Bekleyeceğim (kaçıncı sıradayım vs.) belli olmadığı için kapatmak durumunda kaldım.

Yenisahra şubenizi aramaya çalıştım 00 ve 01 ile biten numaralardan. 01 ile biten numara sürekli çalmasına rağmen telefonu açan olmadı.

Kargom nerede nasıl bir bilgi alabilirim?

Ulaş 67 Okunma

Cevaplar

  • Ulaş 29 Haziran 2015

    Firmadan arayıp durumu öğrenmek istediler. Ancak kargom hala şahsıma veya asıl gönderim adresine yönlendirilmiş değil. Konu hakkında nasıl bir çözüm üreteceğiniz paylaşabilir misiniz.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Haziran 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

  • Ulaş 25 Haziran 2015

    Dün şubeye giderek bilgi aldım. Kargoyu yazdığım adres dışında başka bir yere göndermişler. Sebebini sorduğumda da tüm iadeler oraya gider dediler! Ama iade gidecek firma kesinlikle yanlış bilgi böyle bir durum yok diyor. Kargo üzerine yazdığım adres dışında bir adrese nasıl gönderim yaparsınız? Personelinize ne kadar düşük maaş veriyorsanız konuşmak istediğinizde yüzünüze dahi bakmıyor? Kargomun doğru adrese iletilmesi için hizlial sizinle iletişime geçeceğini iletti. Umarım bulunur ve yerine ulaşır. Aksi takdirde içindeki elektronik cihazın fiyatını karşılayacak mısınız?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön