06 Ekim 2015

Yurtiçi Kargo Kargom Şubede Bekletiliyor...

İnternet üzerinden aldığım malzeme 23.09.2015 tarihinde Yurtiçi Kargo Ereğli/Erdemir şubesine ulaştığı halde henüz teslimatı yapılmamıştır. Şube yetkililerine yaptığım her başvuruda "Bu akşam getireceğiz" cevabı almama rağmen bugüne kadar teslimat yapılmadı. 01.09.2015 tarihinde yine şubeye gidip kargomun neden teslim edilmediğini sorduğumda kargonun ağır olması sebebi ile getirmediklerini söylediler.

Benim kargomu getirmek zorunda olduklarını, mağdur olduğumu söylediğimde ise "almasaydınız" cevabı aldım. Kargo çalışanlarının tutumları son derece saygısız. Şikayetçi olacağımı söylediğimde aynı şekilde "istediğin yere şikayet et" cevabı aldım.

Sezai 88 Okunma

Cevaplar

  • Sezai06 Ekim 2015

    İnternet üzerinden aldığım malzeme 23.09.2015 tarihinde Yurtiçi Kargo Ereğli/Erdemir şubesine ulaştığı halde henüz teslimatı yapılmamıştır. Şube yetkililerine yaptığım her başvuruda "Bu akşam getireceğiz" cevabı almama rağmen bugüne kadar teslimat yapılmadı. 01.09.2015 tarihinde yine şubeye gidip kargomun neden teslim edilmediğini sorduğumda kargonun ağır olması sebebi ile getirmediklerini söylediler. Benim kargomu getirmek zorunda olduklarını, mağdur olduğumu söylediğimde ise "almasaydınız" cevabı aldım. Kargo çalışanlarının tutumları son derece saygısız. Şikayetçi olacağımı söylediğimde aynı şekilde "istediğin yere şikayet et" cevabı aldım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön