Yurtiçi Kargo Kargom Ne Gönderiliyor, Ne İptal Ediliyor!

Onur B. |

22 Aralık tarihinde tarafıma ulaşması gereken kargo, tüm gün evde bulunduğum halde zil veya telefon çalmamış olup, akşam dış kapının dışında ihbar notu buldum. Bunun üzerine yine 22 Aralık tarihinde firmaya şikayette bulundum, 48 saat içinde değerlendirilip size haber verilecek dendi.

Bu geçen 2 hafta süresince en az 5 kere firmayı aradım ve hepsinde şikayetiniz değerlendirmeniz devam ediyor dendi. En sonunda bugün de bıktım sizden, kargomu iptal edin geri gönderin dedim ve şaka gibi talebiniz 48 saat içinde değerlendirilecektir dendi. 24 saatte kargo gönderiyoruz diyen bir firmanın 2 haftada acil notları düşülmüş şikayeti değerlendirememesi takdirinize bırakılmıştır.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur B.
  07 Ocak
  10:46

  Bana neden adrese teslim edilmediğinin açıklamasını yapın, ya da süresi maksimum 48 saat denen şikayetimin 2 hafta boyunca neden değerlendirilmediğinin. Bıktığım için kargo iptali yapmamı onaylamanıza çözüm demeyin.

 • 07 Ocak
  10:37

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri