11 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo Kargom Mekik Dokuyor!

Decathlon internet mağazasından aldığım çadır yatağımı eşime teslim etmemişler ve kargo ambalajını da yırtık halde teslim ettiler görevli elemana bu emanet bu şekilde mi teslim aldınız siz dediğimde evet biz kargoyu bu şekilde yırtık şekilde teslim aldık dedi. Şirket yetkilileri biz ambalajlı kargoları çok özenle teslim ediyoruz, kargo şirketine dediler. Ben de kesinlikle öyle olduğundan eminim. Yurtiçi Kargo devamlı bu şekilde yapıyor.

Gönderici şirketin maalesef başka kargo seçeneği olmadığı için mecbur kaldım. Kendi gönderimlerimde kullanmıyorum. Bir de gelen kargo Ankara'da 4 gün bekliyor. Sincan'dan Kazan'a Kazan'dan Sincan'a mekik dokuyor. Neymiş dağıtım yeri kazanmış, müşteri kalite ister önem ister.

Adem 42 Okunma

Cevaplar

  • Adem 14 Eylül 2013

    kesinlikle tercih etmem kullanıcılarınıda caydırırım müşteri sahiblenme ve memnuniyeti saygı sevği hiç birşey kalmamış siz yurtiçi müşteriyi önemsemezseniz müşteri çalışan personelleriniz müşterilerine deger bile vermiyor bizler sizlere neden değer verelim ki...?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön