Yurtiçi Kargo Kargom Mekik Dokuyor!

Adem Y. |

Decathlon internet mağazasından aldığım çadır yatağımı eşime teslim etmemişler ve kargo ambalajını da yırtık halde teslim ettiler görevli elemana bu emanet bu şekilde mi teslim aldınız siz dediğimde evet biz kargoyu bu şekilde yırtık şekilde teslim aldık dedi. Şirket yetkilileri biz ambalajlı kargoları çok özenle teslim ediyoruz, kargo şirketine dediler. Ben de kesinlikle öyle olduğundan eminim. Yurtiçi Kargo devamlı bu şekilde yapıyor.

Gönderici şirketin maalesef başka kargo seçeneği olmadığı için mecbur kaldım. Kendi gönderimlerimde kullanmıyorum. Bir de gelen kargo Ankara'da 4 gün bekliyor. Sincan'dan Kazan'a Kazan'dan Sincan'a mekik dokuyor. Neymiş dağıtım yeri kazanmış, müşteri kalite ister önem ister.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem Y.
  14 Eylül
  22:28

  kesinlikle tercih etmem kullanıcılarınıda caydırırım müşteri sahiblenme ve memnuniyeti saygı sevği hiç birşey kalmamış siz yurtiçi müşteriyi önemsemezseniz müşteri çalışan personelleriniz müşterilerine deger bile vermiyor bizler sizlere neden değer verelim ki...?

 • 12 Eylül
  09:03

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri