02 Ekim 2014

Yurtiçi Kargo Kargom Kayıp Veya Teslim Edilmiyor!

GittiGidiyor.com’dan ürün satın aldım. Yurtiçi Kargo firması ile 710173155562 numaralı gönderi kodu 29.9.2014 günü Ankara ili Polatlı ilçesindeki Yurtiçi Kargo şubesine geldi olarak görünüyor. Ancak Polatlı Yurtiçi firmasının şubesinden 3-4 km. uzaklıktaki adresime (2) gündür kargo teslim edilmedi.

Kargonun kaybolduğundan şüpheleniyorum. Ayrıca Yurtiçi Kargo firmasından son (3) ay içerisinde 2 veya 3 kez kargo ile ürün sipariş verdim. Bu firma ürün geldikten sonraki gün teslim etmesi gereken kargoyu adrese hiç teslim etmedi. Ben gidip kargo firmasından kendim teslim aldım.

Yurtiçi Kargo ile tarafıma gönderilen kargo, Polatlı ilçesinde dağıtım ve tesliminde ciddi sorun var ve firma bu soruna çözüm bulma gibi bir çaba içerisinde değil.

Murat 146 Okunma

Cevaplar

 • Murat 18 Kasım 2014

  firma açıklama falan yapmadı.

 • Murat 07 Kasım 2014

  firma doyurucu bir açıklama yapmadı. Şehir dışından Polatlı ilçesine gelen bir kargonun neden 2 gün sonra teslim edildiği konusunda bir açıklama yapamadılar. Kargonun (2) gün süresince ilçe içerisinde teslim edilmemesi makul değildir. Firma kargoları kısa sürede teslim etme konusunda başarılı değil.

 • Murat 03 Ekim 2014

  yurt içi kargo şehir içi adrese teslimin neden 3.ncü gün yapıldığını açıklamadı. Bu geç teslimat olayı ilk değil daha önce gelen en az 3 kargoda da aynı yöntem izlendi. Kargo şubesine soruyorsunuz, dağıtımda diyorlar ama o dağıtımdaki kargo adresinize bir türlü gelmiyor. Ya şubeden gidip kendiniz teslim alıyorsunuz ya da dağıtıcının gelip teslim etmesini 3 gün bekliyorsunuz. Bu firmanın politikası galiba dağıtıcı çalıştırma yerine müşterilerin şubeden teslim alması için zorluyorlar galiba. Ama müşteri adrese teslim kargosunu hızlı bir şekilde adrese teslimini bekliyor.Firma geç teslimatı sıradanlaştırmış, acelesi olan şubeden teslim alsın diyor. Sinirleriniz sağlamsa yurt içi kargo ile kargo gönderin dağıtıcının gelmesini günlerce bekleyin.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi03 Ekim 2014

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön