Yurtiçi Kargo Kargom Kayıp!

Fırat B. |

22.05.2015 tarihinde Hepsiburada.com'dan yapmış olduğum alışveriş 906694577816 gönderi no.'su ile Alanya şubesine yollanmış fakat şubeyi arayıp sorduğumda kargomun bulunamadığını ve nerede olduğunu bilmediklerini söylemektedirler.

Defalarca şubeyi, bölge müdürlüklerini ve kısa hatları olan 444 99 99'u arayıp şikayette bulunmama rağmen hala kargomun akıbetiyle ilgili belirsizlik sürmektedir. Kargo hareketlerine her akşam teslim edilemedi/şubede bekletiliyor ibaresi girilerek araştırma yapıldığı söylenmektedir. Kargomun durumuyla ilgili acil olarak bilgilendirilmek istiyorum. Bu saatten sonrada bu firmadan kesinlikle uzak durma kararı almış bulunmaktayım.

Etiketler :

Kayıp Kargo/Gönderi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fırat B.
  04 Mart
  16:25

  04.03.2015 itibariyle kargom hala kayıptır ve şube her gün teslim edilmedi/şubede bekletiliyor ibaresi girmektir. Kargom şubede filan olmadığı gibi hala kayıp olup olmadığının araştırılmasının yapıldığı söylenmektedir. Bu araştırmanın derhal sonlandırılıp kargomun kayıp olduğunun Hepsiburada.com\'a bildirilmesini istiyorum. Çünkü bu site sizden bilgi gelmediği için hala tarafıma ücret iadesini yapmamaktadır.

 • 02 Mart
  14:18

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri

 • Fırat B.
  02 Mart
  10:11

  02.03.2015 itibariyle Yurtiçi Kargo firmasından tarafıma hala geri dönüş yapılmamıştır. Bu hafta içi bu firmayı tüketici mahkemesine ve hakem heyetine şikayet etmeyi düşünmekteyim.