Yurtiçi Kargo Kargom Kayıp!

Halime Y. |

16.09.2014 tarihinde Veliefendi Şubeniz ile gönderdiğim bir koli Trendyol bir koli Markafoni gönderim şubenizin dikkatsizliği yüzünden her iki kolide önce Markafoni'ye teslim edilmiş. Daha sonra benim kredi kartıma iade yansımamasından dolayı aradığımda bu olay ortaya çıktı. Şu anda ben kredi kartıma ödeme yapmak zorunda kaldım. Bunun dışında Markafoni'ye teslim edilen kutu açılmış sanırım ve Trendyol'a iade edilmesi gereken ürünlerde eksiklik var. Benim şu anda 180,00 TL değerinde iadem yapılamıyor. Bütün haklarımı kullanarak bu parayı sizden iade alacağım.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Hasar/Kayıp Tazmini

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Eylül
  13:15

  :Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri

 • Halime Y.
  25 Eylül
  09:40

  Yurtiçi Kargo temsilcisi beni aradı ve benim başka hiçbir işim yokmuş gibi şubeye gidip dilekçe yazmamı onaylanırsa eğer paramı ödeyeceklerini iletti.Şaka mı yapıyorsunuz anlamadım ben zaten bir haftadır sizin yapmanız gereken işi yapıp kargomun peşine düştüm. Bundan sonra hukuk yollarına başvuracağım gerekirse. Ya kargomu bulup trendyola teslim edin yada paramı siz iade edin lütfen !!!