Yurtiçi Kargo Kargom Kayıp!

Veli Ö. |

24. 01. 2013 tarihinde Kültür Şubesinden Muğla Üniversitesine Yüksek Lisans Başvuru Formunu gönderdim. Kargonun zamanında adreste olması için 3 iş günü sonra Kültür Şubeyi aradığımda bu
durumu arz ettim bana acil olarak dönüş yapılması konusunda yetkilileri bildirdim. O tarihten yaklaşık 2 ay sonra zahmet edip dönüş yapıldı ve kargonun KAYIP olduğu bilgisi verildi.

Kargo içeriği özel ve gizliliği olan belgelerdir. (Fotoğraflı imzalı Kişisel bilgilerimin olduğu Başvuru formu, Transkript, ALES Sonuç belgesi, KPDS sonuç belgesi gibi çok önemli belgeler) Bu nedenlerden dolayı benim için hayati derecede olan Yüksek Lisans Eğitimim başlamadan bitmiş oldu.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veli Ö.
  12 Nisan
  19:12

  Şube benden kargo içindeki evrakların ne olduğuna dair belgeler ile ne için istediklerini anlamadığım bir dilekçe!!!(resmi bir kurumla işlem yapıyoruz sanki) istediler. kendilerine bu belgeleri verdim. bekliyoruz bakalım. aksi takdirde maddi ve manevi tazminat davası açacağımı ilgililere bildiririm.

 • 11 Nisan
  17:14

  Müşteriye telefon ile açıklama yapıldığında;

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri