Yurtiçi Kargo Kargom Kayıp!

Bekir İ. |

13/05/2014 tarihinde Sakarya/Serdivan Yurtiçi Kargo şubesinden kargomu teslim ettim. Kargom yoldadır nasılsa diye daha önce kargomun nerede olduğuna bakmamıştım. Hafta sonu bir baktım kargom hala şubede. Yurtiçi Kargo'ya mail attım ve şubeye gittim kargomu kaybettiklerini söylediler.

Ben şubeye gidene kadar da kimse kargomu aramamış sağ olsunlar çok ilgilidirler şubede ki arkadaşlar daha öncede şikayette bulunmuştum.

Genel merkezi aradım şubede kargonuz aranıyor dediler. Kocaeli genel merkezi aramışlar vs. biraz masal anlattılar. Gönderdiğim kargoda telefon vardı. Bugün 10 gün oldu. Yasal süreç bittiği zaman hukuki yollara başvurmaktan çekinmeyeceğim.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bekir İ.
  29 Mayıs
  01:56

  Kargom kayıp kabul ettiler tanzim işlemi başlatacaklarını söylediler. 28/09/2014 tarihinde şubeye giderek tanzim dilekçesi ve telefona ait fatura bilgilerini verdim. Bakalım kaç günde çözüme gidecek.

 • 26 Mayıs
  17:28

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri